Sekretär med intarsia

260900

SNEDKLAFFSEKRETÄR, omkring 1900-talets mitt, med intarsia, höjd 98, 42x85 cm

Fanérskador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 6

Sekretär med intarsia

Budhistorik (7 bud)
1403569
1407285
1403569
1 300
1407284
1403569
650

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.