Gossporträtt oljemålning

260886

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Gossporträtt, otydligt signerad, olja på pannå, 32x18 cm
Proveniens: Möjligen målad av Allan Österlind-se Blombergs stora monografi om Ernst Josephson

Konst, Måleri

Rum 5

Gossporträtt oljemålning

Budhistorik (41 bud)
1408295
8 600
1408363
8 400
1408295
8 200
1408359
8 000
1408295
7 800

Slutpris SEK:
8 600
830 EUR, 943 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.