Danska silverskedar

260883

KAFFESKEDAR, SOCKERTÅNG, 16+1 dlr., silver, Danmark, originaletui i läder, med inskriptionen "P. Hertz Juveleer Hjörnet af Kjöhmagergade og Kronprindsensgade Kjöbenhavn"

Monogramsignerad V.H., etui med skador, slitage

Silver

Monter 31

Danska silverskedar

Budhistorik (7 bud)
1401320
550
1400546
500
1399841
450
1399795
1399840

Slutpris SEK:
550
52 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.