Oljemålning 1800-tal

260874

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, olja på duk, porträtt av man i pälsmössa med pilbåge, 56x46 cm

Färgbortfall, krackelyr

Konst, Måleri

Fack 15

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (10 bud)
1406737
3 600
1406727
3 400
1406724
3 200
1406709
1406701
2 600

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.