Patrik Reutersvärd oljemålning

260873

REUTERSVÄRD, Patrik (1886-1971): Blomsterstilleben, signerad P Reutersvärd, olja på duk, ca 46x55 cm

Konst, Måleri

Fack 13

Budhistorik (11 bud)
1406544
1406543
750
1406542
700
1406541
650
1406540
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.