Bordslampa

260864

BORDSLAMPA, keramik, 1900-tal, "förlovade" Tilgmans keramik, signerad Marian 1957, höjd utan skärm ca 44 cm

Belysning, Bordslampor

Rum 3

Bordslampa

Budhistorik (15 bud)
1405950
1405662
1 400
1405945
1 400
1405662
1 300
1405936

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.