Spegellampetter art déco

260855

SPEGELLAMPETTER, 1 par, art déco, 1930-tal, tenn, krönta med hjortar, höjd ca 28 cm

Smärre slitage

Belysning, Ljusstakar, Diverse

Monter 28

Spegellampetter art déco

Budhistorik (16 bud)
1406590
1406334
1405424
950
1405278
900
1402704
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.