Oidentifierad konstnär oljemålning

260841

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap med vattendrag och borg, signerad R Beetie, olja på duk, höjd 76x126 cm

Krackelyr

Konst, Måleri

Rum 2

Budhistorik (6 bud)
1406445
3 400
1403893
3 200
1403730
1403332
1403057

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.