Sengustavianskt spelbord

260838

SPELBORD, sengustavianskt, mahogny, låda i sargen med nyckelbössning i ben, höjd 79x89x43 cm

Smärre yskador, lagningar, sprickor, nyckel saknas

Rum 6

Sengustavianskt spelbord

Budhistorik (12 bud)
1406235
1405215
750
1406233
700
1405215
650
1405197
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.