Klaffbord empire

260837

KLAFFBORD med låda, empire, mahognyfaner, hjultrissor, höjd 75, 88x65 cm

Nyckel saknas, ytskador

Rum 5

Klaffbord empire

Budhistorik (5 bud)
1405646
550
1405187
500
1405187
1398560
1398273

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.