Kandelabrar 1 par 1800-tal

260812

KANDELABRAR, 1 par, Karl Johan, förgylld samt patinerad brons, krönta med fåglar, för 3 ljus, dekor av putti, höjd ca 45 cm

Skador och lagningar

Belysning, Ljusstakar

Kundcenter

Kandelabrar 1 par 1800-tal

Budhistorik (19 bud)
1406438
13 500
1406477
13 500
1406438
13 000
1406475
12 500
1406438
9 400

Slutpris SEK:
13 500
1 288 EUR, 1 449 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.