Oidentifierad konstnär interiör

260810

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal): Interiör med figurer, olja på duk, otydligt signerad copia, 40x60 cm

Konst, Måleri

Fack 13

Budhistorik (7 bud)
1410723
1 400
1400931
1 300
1400582
1399961
1400581

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.