Yrjö Edelmann litografi

260808

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Skrynklat papper, signerad Y Edelmann, färglitografi, numrerad 12/150, 60x86 cm

Fack 15

Yrjö Edelmann litografi
Budhistorik (21 bud)
1406776
1406797
1406776
1406792
1406776

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.