Yrjö Edelmann litografi

260804

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Skrynklat papper med tejp, signerad Y Edelmann, färglitografi, 120/175 cm, 53x77 cm

Fack 15

Yrjö Edelmann litografi
Budhistorik (20 bud)
1402376
1 600
1406274
1402376
1 400
1404871
1 300
1402376

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.