Yrjö Edelmann litografi

260803

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Komposition med box och papper, signerad Y Edelmann, 300/360, färglitografi, 56x39 cm

Fack 15

Yrjö Edelmann litografi
Budhistorik (9 bud)
1406668
600
1406301
550
1405813
500
1406300
500
1405813
450

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.