Robert Högfeldt akvarell

260799

HÖGFELDT, Robert (1894-1986): troll, signerad R Högfeldt, akvarell, 27x35 cm

Konst, Måleri

Fack 14

Robert Högfeldt akvarell

Budhistorik (14 bud)
1406415
1 600
1406413
1406411
1 400
1404176
1 300
1399894

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.