Claes Hakenäs oljemålning

260796

HAKENÄS, Claes (samtida): Modellstudie, monogramsignerad CH, olja på pannå, 65x42 cm

Konst, Måleri

Fack 13

Claes Hakenäs oljemålning

Budhistorik (15 bud)
1405720
1 400
1405692
1 300
1405621
1405621
1405619
950

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.