Susanne Nessim oljemålning

260793

NESSIM, Susanne (f 1944): "Tulpan", på baksidan signerad Nessim, olja på pannå, 55x15 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Susanne Nessim oljemålning

Budhistorik (3 bud)

1401200
600
1398294
500
1397563

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.