Ernst Billgren färglitografi

260792

BILLGREN, Ernst (född 1957): Isbjörnar, signerad, 90/90, färglitografi, 33x34 cm

Konst, Fotografi

Fack 13

Ernst Billgren färglitografi
Budhistorik (14 bud)
1400072
1 400
1405293
1 300
1400072
1397336
1397336

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.