Pokaler 1800-tal

260789

POKALER, 2 st., glas, slipad och graverad dekor av figurscener respektive bladverk, 1800-tal, höjd ca 14,5-16 cm

Smärre nagg

Glas

Monter 26

Pokaler 1800-tal

Budhistorik (9 bud)
1395923
650
1401827
650
1395923
600
1401826
550
1395923
500

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.