Lockurnor Kina

260788

LOCKURNOR, 1 par, porslin, 1800-tal, Kina, underglasyr i blått, höjd 22 cm

Sprickor och nagg

Orientaliskt, Porslin

Monter 28

Lockurnor Kina

Budhistorik (4 bud)

1403854
1399823
1399305
600
1398387

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.