Anders Engman akryl på pannå

260785

ENGMAN, Anders (född 1933): "Papillon", signerad och daterad a tergo Anders Engman 1996, akryl på pannå, 40x60 cm

Konst, Måleri

Rum 17

Anders Engman akryl på pannå

Budhistorik (5 bud)
1405154
2 400
1403792
1 600
1403791
950
1400358
600
1398611

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.