Madeleine Pyk oljemålning

260763

PYK, Madeleine (född 1934): Utan titel, signerad M. Pyk, olja på duk, ca 45x32 cm, oramad

Konst, Måleri

Fack 13

Madeleine Pyk oljemålning

Budhistorik (11 bud)
1406303
7 200
1398000
7 000
1405606
6 800
1398000
6 600
1404178
6 400

Slutpris SEK:
7 200
725 EUR, 824 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.