Figuriner i porslin Royal Copenhagen

260749

FIGURINER, porslin, 1900-tal, Kunglig Dansk, faun med orm resp på sköldpadda, liten havsjungfru samt råtta, B&G, faunernas höjd 10-22 cm

Råtta med nagg, faun med smärre glasyrnagg

Ändringar/tillägg

Keramik/Porslin

Monter 27

Budhistorik (7 bud)
1406330
2 400
1406241
1406241
1398428
1 400
1398427

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.