Oidentifierad konstnär oljemålning

260735

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Fågelungar, otydligt signerad Goedlin?, olja på pannå, ca 18x24 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Budhistorik (4 bud)

1402033
1399870
1402032
1399870

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.