Alice Nordin figurin

260717

FIGURIN, keramik, Alice Nordin, i form av tre flickor, signerad och daterad Alice Nordin 1919, höjd ca 23 cm

Keramik/Porslin

Monter 24

Alice Nordin figurin

Budhistorik (7 bud)
1404875
1403046
1404251
1403046
550
1402924
500

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.