Litigrafi Bengt Åke Adamsson

260715

ADAMSSON, Bo-Åke (född 1941): Figurkomposition, signerad Bo Åke Adamsson, 59/260, färglitografi, ca 63x47 cm

Fack 3

Litigrafi Bengt Åke Adamsson
Budhistorik (5 bud)
1404785
500
1403776
450
1403358
1402435
1395952

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.