Gustav Wilhelm Palm oljemålning

260714

PALM, Gustav Wilhelm (1810-1890): Italiensk lantidyll, signerad och daterad GW -en palm 1875, olja på duk, ca 33x40,5 cm

Dukskador

Konst, Måleri

Rum 2

Budhistorik (17 bud)
1399310
10 500
1399127
10 000
1399127
7 400
1399308
7 200
1399127
5 200

Slutpris SEK:
10 500
1 013 EUR, 1 151 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.