Thorvald Remigius Rasmussen gouache

260710

RASMUSSEN, Thorvald Remigius (18/1900-tal): Adolf Fredrik i konversation, signerad och daterad Th Rasmussen 1907, gouache, ca 33x23 cm

Något blekt

Konst, Måleri

Rum 8

Budhistorik (1 bud)

1396476
2014-08-19 16:32:21

2014-08-26 kl 20:00
Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.