Oidentifierad konstnär oljemålning

260704

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, komposition med fiskmås, olja på duk, 100x100 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Budhistorik (15 bud)
1408366
1407792
1407792
1407790
950
1407790
850

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.