Thorvald Remigius Rasmussen

260703

RASMUSSEN, Thorvald Remigius (18/1900-tal): Gustav II Adolf inspekterar trupper, signerad och daterad Th Rasmussen 1904, akvarell, ca 26x31 cm

Något blekt

Konst, Måleri

Rum 8

Thorvald Remigius Rasmussen

Budhistorik (1 bud)

1396473
2014-08-19 16:31:16
750

2014-08-26 kl 21:51
Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.