Olle Bonnier litografi

260700

BONNIER, Olle (född 1925): Komposition, signerad Bonnier 63, litografi, 45x37 cm

Med dedikation

Fack 1

Olle Bonnier litografi

Budhistorik (1 bud)

1404724
2014-08-26 17:06:57

2014-08-26 kl 21:12
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.