Olle Bonnier litografi

260698

BONNIER, Olle (född 1925): Komposition, signerad Olle Bonnier HC 8/35, färglitografi, bladmått ca 56x46 cm

Med dedikation

Fack 3

Olle Bonnier litografi
Budhistorik (23 bud)
1403546
1 700
1403484
1 600
1403543
1403484
1 400
1403542
1 300

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.