Severin Nilsson oljemålning

260697

NILSSON, Severin (1846-1918): Sommaridyll, signerad Severin Nilsson, olja på duk, ca 62x100 cm

Krackeleringar

Konst, Måleri

Rum 5

Severin Nilsson oljemålning

Budhistorik (11 bud)
1404878
1404744
2 800
1403956
2 600
1400408
2 400
1398116

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.