Spegel Svenskt Tenn

260682

SPEGEL, firma Svenskt Tenn Stockholm, förgylld och tygklädd ram, ca 101x 61 ca

Smärre slitage

Speglar, Design

Rum 6

Spegel Svenskt Tenn

Budhistorik (22 bud)
1403411
5 600
1396161
5 400
1403410
5 200
1396161
5 000
1403409
4 800

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.