Karmstol

260678

KARMSTOL, 1900-talets första hälft, mahognybetsad valnöt, träskuren dekor av bl a bladdekor, klädsel i tyg, lös plymå, sitthöjd ca 44-52 cm

Slitage, benavslut saknas

Rum 8

Karmstol

Budhistorik (5 bud)
1405055
500
1404850
450
1404850
1402442
1401018

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.