Byrå gustaviansk stil

260675

BYRÅ, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, faner i mahogny, konturerad och profilerad, skiva i marmor, benavslut i mässing, lådbeslag i form av lagerkransar, ca 83, 115x53 cm

Lös dekorlist, smärre slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel samt lös dekorlist medföljer

Rum 8

Byrå gustaviansk stil

Budhistorik (11 bud)
1404238
3 800
1404236
3 600
1404234
3 400
1404218
3 200
1401576

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.