Baljfåtöljer gustaviansk stil

260672

BALJFÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, skuren dekor, sitthöjd ca 43 cm

Smärre slitage och fläckar

Rum 12

Baljfåtöljer gustaviansk stil

Budhistorik (6 bud)
1404309
6 000
1404303
4 200
1404302
1404300
3 400
1398403
3 200

Slutpris SEK:
6 000
579 EUR, 658 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.