Sybord Karl Johan

260671

SYBORD, 1800-tal, Karl Johan, oktagonal form, fanér i björk, nyckelskyltar i ben, sarger med lådor, diameter ca 45, höjd ca 76 cm, nyckel medföljer

Slitage, ytskador, bortfall, äldre lagningar

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämtas vid Utlämningen

Rum 11

Sybord Karl Johan

Budhistorik (11 bud)
1404768
750
1404653
700
1404529
650
1397056
600
1404278
600

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.