Gueridon i mahogny 1800-tal

260660

GUERIDON, 1800-talets andra hälft, fanérad i mahogny, skuren dekor, höjd 163 cm

Mindre del under avställningsytan saknas, därav en aningen sned

Möbler, Diverse

Rum 6

Gueridon i mahogny 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

1403766
500
1401701

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.