Skrivbordslampa Fagerhuldt

260657

SKRIVBORDSLAMPA, Fagerhult, 1970-tal, totalhöjd ca 65 cm

Skruvfunktion med smärre skador

Belysning, Bordslampor

Rum 3

Skrivbordslampa Fagerhuldt

Budhistorik (4 bud)

1397473
1396931
1397472
1396931

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.