Einar Forseth oljemålning

260628

FORSETH, Einar (1892-1982): "Kalmar sands hamn" signerad Forseth, a tergo med etikett från Liljevalchs Konsthall, olja på duk, ca 73x92 cm

Dukskada

Konst, Måleri

Rum 5

Einar Forseth oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1403844
1403839
1 400
1403843
1 300
1403839
1403842

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.