Kassakista Tyskland

260622

KASSAKISTA, 1900-talets första hälft, Tyskland, bemålad metall, märkt C.A Boettger. Erfurt, höjd ca 19, 38x24 cm, nyckel medföljer

Slitage/färgbortfall, smärre komplettering

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämtas vid Utlämningen

Diverse

Rum 3

Kassakista Tyskland

Budhistorik (13 bud)
1404056
900
1404044
850
1403482
1404043
750
1403482
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.