Skrivbord 1900-tal

260596

SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, Louis XV-stil, fanérat med valnöt och mahogny, beslag i mässing, höjd 76, 129x71 cm, nyckel finns

Slitage och skador

Rum 7

Skrivbord 1900-tal

Budhistorik (14 bud)
1404996
950
1404748
900
1404742
850
1404729
1404384
750

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.