Herman Lindqvist oljemålning

260590

LINDQVIST, Herman (1868-1923): Långa Raden - Skeppsholmen, signerad och daterad H Lindqvist 1919, olja på duk, 49x65 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Herman Lindqvist oljemålning

Budhistorik (3 bud)

1399132
4 800
1397863
1395942

Slutpris SEK:
4 800
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.