Ljusstake empire

260585

LJUSSTAKE, 1800-tal, Frankrike, empire, brons, spår av förgyllning, höjd ca 25 cm

Borrad ljuspipa

Belysning

Monter 25

Ljusstake empire

Budhistorik (8 bud)
1404166
1403813
600
1403812
550
1403810
500
1400703
450

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.