Soffa Göran Malmvall Svensk fur

260584

BÄDDSOFFA, 1900-talets mitt, Göran Malmvall Svensk fur, sportstugemöbel, höjd 75, 190x65 cm

Bruksslitage, solblekt

Rum 6

Budhistorik (22 bud)
1404470
7 600
1404468
7 400
1404468
7 000
1404458
6 800
1404467
6 800

Slutpris SEK:
7 600
765 EUR, 869 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.