Ingegerd Torhamn oljemålning

260582

TORHAMN, Ingegerd (1898-1994): Komposition med vas och glas, signerad it, olja på pannå, 46x37,5 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 5

Ingegerd Torhamn oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1402627
1 900
1404563
1 800
1402627
1 600
1404562
1402627

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.