Max Walter Svanberg färgoffset

260571

SVANBERG, Max Walter (1912-1994): 3 st, Figurkompositioner, signerade Max Walter S, numrerade 82/100 respektive 226/235 och 33/250, bildyta ca 57x41 respektive 45x32 och 45x34 cm

Fack 15

Budhistorik (2 bud)

1405054
1404315

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.