Båtmodell

260567

BÅTMODELL, 1900-tal, i form av roddeka, 4 åror, längd 76 cm

Slitage

Nautica/Technica

Monter 26

Båtmodell

Budhistorik (14 bud)
1404459
900
1397906
850
1397599
1397905
1397599
750

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.